SR73W2HTTER442F
MFR.Part #
SR73W2HTTER442F
JLCPCB Part #
C2601366
Description
-55℃~+150℃ 442mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS