RN73H1JTTD13R8D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R8D50
JLCPCB Part #
C4065298
Description
100mW 13.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS