SR73W2HTTER430F
MFR.Part #
SR73W2HTTER430F
JLCPCB Part #
C186662
Description
-55℃~+150℃ 430mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS