SR73W2HTTER383F
MFR.Part #
SR73W2HTTER383F
JLCPCB Part #
C4194636
Description
-55℃~+150℃ 383mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS