RN73H1JTTD70R6D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD70R6D25
JLCPCB Part #
C4159713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS