SR73W2HTTER365F
MFR.Part #
SR73W2HTTER365F
JLCPCB Part #
C2601354
Description
-55℃~+150℃ 365mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS