RN73H1JTTD1062D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1062D10
JLCPCB Part #
C4006089
Description
10.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS