RN732ATTD9422B10
MFR.Part #
RN732ATTD9422B10
JLCPCB Part #
C3978307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS