SR73W2HTTER243F
MFR.Part #
SR73W2HTTER243F
JLCPCB Part #
C2601424
Description
-55℃~+150℃ 243mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS