RN73H2BTTD56R6B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD56R6B50
JLCPCB Part #
C2558214
Description
250mW 56.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS