SR73W2HTTER133F
MFR.Part #
SR73W2HTTER133F
JLCPCB Part #
C2601386
Description
-55℃~+150℃ 133mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS