RN73R2ETTD15R8D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD15R8D50
JLCPCB Part #
C2606633
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS