SR73W2HTTE8R25F
MFR.Part #
SR73W2HTTE8R25F
JLCPCB Part #
C4007780
Description
-55℃~+150℃ 750mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS