RN732BTTD4120A05
MFR.Part #
RN732BTTD4120A05
JLCPCB Part #
C4310842
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS