RN73H1ETTP1980C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1980C10
JLCPCB Part #
C2555310
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS