SR733ATTER976F
MFR.Part #
SR733ATTER976F
JLCPCB Part #
C4360217
Description
-55℃~+150℃ 1W 976mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS