SR733ATTER620F
MFR.Part #
SR733ATTER620F
JLCPCB Part #
C2601781
Description
-55℃~+150℃ 1W 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS