SG73P2ERTTD101G
MFR.Part #
SG73P2ERTTD101G
JLCPCB Part #
C6482851
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS