SR733ATTER442F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR733ATTER442F
JLCPCB Part #
C2601832
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 442mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS