RN73H2ETTD8661A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8661A25
JLCPCB Part #
C4305515
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS