SR733ATTER162F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR733ATTER162F
JLCPCB Part #
C2601875
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 162mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS