RK73H2HTTE1072F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1072F
JLCPCB Part #
C6186289
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS