SR733ATTE7R15F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR733ATTE7R15F
JLCPCB Part #
C2601756
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS