SR73W3ATTE7R15F
MFR.Part #
SR73W3ATTE7R15F
JLCPCB Part #
C2601609
Description
-55℃~+150℃ 1W 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS