SR733ATTE6R19F
MFR.Part #
SR733ATTE6R19F
JLCPCB Part #
C2601623
Description
-55℃~+150℃ 1W 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS