RK73G2BRTTD2201F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2201F
JLCPCB Part #
C5851030
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS