SR733ATTE5R6J
MFR.Part #
SR733ATTE5R6J
JLCPCB Part #
C2601307
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS