RN73H2ETTD3882B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3882B25
JLCPCB Part #
C4339522
Description
250mW 38.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS