RT2512BKD075R1L
MFR.Part #
RT2512BKD075R1L
JLCPCB Part #
C5896669
Description
-55℃~+125℃ 5.1Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS