SR733ATTE2R10F
MFR.Part #
SR733ATTE2R10F
JLCPCB Part #
C4265756
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS