SR733ATTE100G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR733ATTE100G
JLCPCB Part #
C2601692
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS