LTR50UZPJ683
MFR.Part #
LTR50UZPJ683
JLCPCB Part #
C4030048
Description
-55℃~+155℃ 1W 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS