GR2010J1K3T4G00
MFR.Part #
GR2010J1K3T4G00
JLCPCB Part #
C49655563
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS