SR732HTTER174F
MFR.Part #
SR732HTTER174F
JLCPCB Part #
C3913225
Description
-55℃~+150℃ 174mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS