SR732HTTER147F
MFR.Part #
SR732HTTER147F
JLCPCB Part #
C2601376
Description
-55℃~+150℃ 147mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS