SG73P2E1RTTD395J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD395J
JLCPCB Part #
C5751390
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS