SG73S1JRTTD122G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD122G
JLCPCB Part #
C6483773
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS