SR732HTTE8R2G
MFR.Part #
SR732HTTE8R2G
JLCPCB Part #
C2600870
Description
-55℃~+150℃ 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS