SR732HTTE5R6J
MFR.Part #
SR732HTTE5R6J
JLCPCB Part #
C2600731
Description
-55℃~+150℃ 5.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS