SR732HTTE5R10F
MFR.Part #
SR732HTTE5R10F
JLCPCB Part #
C4112176
Description
-55℃~+150℃ 5.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS