RN73R2ETTD5361F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5361F10
JLCPCB Part #
C2602975
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS