SR732HTTE3R9G
MFR.Part #
SR732HTTE3R9G
JLCPCB Part #
C2600841
Description
-55℃~+150℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS