SR732HTTE3R74F
MFR.Part #
SR732HTTE3R74F
JLCPCB Part #
C2600950
Description
-55℃~+150℃ 3.74Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS