HV733ARTTE246J
MFR.Part #
HV733ARTTE246J
JLCPCB Part #
C5655217
Description
-55℃~+155℃ 1W 24MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS