SR732HTTE36LJ
MFR.Part #
SR732HTTE36LJ
JLCPCB Part #
C2601894
Description
-55℃~+150℃ 36mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS