SL1TTE10L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SL1TTE10L0F
JLCPCB Part #
C160108
Package
2512
Description
10mΩ 1W ±1% ±180ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS