SR732HTTE100J
MFR.Part #
SR732HTTE100J
JLCPCB Part #
C2600808
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS