SR732ETTDR402F
MFR.Part #
SR732ETTDR402F
JLCPCB Part #
C2601161
Description
-55℃~+150℃ 402mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS