SG73P2ETTD2801F
MFR.Part #
SG73P2ETTD2801F
JLCPCB Part #
C3933030
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS