SR732ETTDR357F
MFR.Part #
SR732ETTDR357F
JLCPCB Part #
C4328140
Description
-55℃~+150℃ 357mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS